Podczas kiedy światowa gospodarka rozwija się i udoskonala, proporcjonalnie rośnie zapotrzebowanie na sposoby oszczędzania energii oraz materiały budowlane. Jedną z najdoskonalszych cech aluminium jako materiału budowlanego jest lekkość, wytrzymałość oraz fakt, że w znacznym stopniu podlega ono recyklingowi. Wartością dodaną produktów aluminiowych jest zmniejszenie zużycia energii i możliwość w znacznym stopniu zaoszczędzenia na kosztach energii przy jednoczesnym obniżeniu emisji dwutlenku węgla. Dachy z aluminium odbijają 95 procent światła słonecznego, co znacznie zwiększa efektywność energetyczną budynku. Lekkie, nadające się do recyklingu aluminiowe opakowania pozwalają zaoszczędzić na kosztach wysyłki i emisji dwutlenku węgla. Badania pokazują, że w wielu branżach aluminium ma 20 procent mniejsze zużycie energii w cyklu życia produktu niż stal. Dla idealnego połączenia wysoko wydajnych i jednocześnie przyjaznych naturze materiałów budowlanych najlepszym wyborem jest Fenglu.

Jesteśmy wielkoskalowym producentem profili aluminiowych z siedzibą w Chinach. Głównym celem Fenglu jest skoncentrowanie na sektorach: aluminiowych okien, drzwi, ścian osłonowych, fasad, płotów, poręczy, balustrad, balkonów, kolumn, ścianek działowych, garderób, szyn meblowych, radiatorów, grzejników, cylindrów, rur, żaluzji, rolet, profili namiotowych, profili i paneli szalunkowych, spawanych kratownic i innych kształtów wytłaczanego aluminium. Wiele z tych produktów jest dostępne z anodowaniem (zarówno pionowym jak i poziomym) oraz malowaniem proszkowym (zarówno pionowym jak i poziomym) o maksymalnej długości 13,5 metra.

Nasza firma niedługo osiągnie trzy dekady doświadczenia w pozyskiwaniu bezcennej specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Ta z trudem zdobyta znajomość branży pozwala Fenglu zapewnić naszym klientom wysokiej jakości energooszczędne aluminiowe wyroby wytłaczane w bardzo konkurencyjnych cenach. Przemysł kolei dużych prędkości odnotowuje w Chinach szybki rozwój, a co za tym idzie popyt na aluminium szybuje, co pozwala Fenglu na zapewnienie wielu produktów bardzo zadowolonym klientom branży kolejowej. Inni klienci Fenglu pochodzą z takich branż jak: nieruchomości komercyjne na dworcach kolejowych, lotniska, centra handlowe, szkoły, banki, hotele, szpitale, stadiony sportowe, fasady biurowców. W Fenglu wierzymy, że nasz wykwalifikowany zespół pracowników jest podstawą firmy i udało się nam stworzyć potężną siłę roboczą składającą się z 8000 pracowników. Ci bardzo zdolni operatorzy obsługują ponad 100 pras do wytłaczania o sile od 800 do 10000 ton, co pozwala osiągnąć roczną zdolność produkcyjną na poziomie 600000 ton metrycznych profili aluminiowych.

W Fenglu mocno koncentrujemy się na rynku krajowym i utworzyliśmy sieć ponad 4000 dystrybutorów i sprzedawców marki w całych Chinach i Tajwanie. Fenglu jest liderem w branży budowlanej wykorzystującej aluminium pod względem wielkości sprzedaży i sieci sprzedaży w Chinach. Liczba naszych zagranicznych odbiorców cieszy się bardzo szybkim wzrostem i posiadamy ponad 600 międzynarodowych klientów i dystrybutorów z 80 różnych krajów i regionów oraz serdecznie zapraszamy każdego zagranicznego klienta do odwiedzin w naszych kompleksowo wyposażonych halach produkcyjnych.

Kontrola jakości jest istotnym elementem filozofii biznesu Fenglu i zawsze stosujemy się do standardów europejskich i amerykańskich, m.in. ABS, DNV, Qualicoat, Qualanod, ASTM - B211, DIN-17615,BS-1474, BS EN -755 itd.

Aby uzyskać więcej informacji lub zadać pytanie, proszę nie wahaj się skontaktować z nami w każdej chwili.

Tel.: +86-757-85571632
+86-757-85518832
Fax: +86-757-85518581
+86-757-85529377
E-mail: export@fenglu-alu.com
fenglualu@yahoo.com
Dział obsługi klienta: Scott Lee