1. Strona główna
  2. Technologia
  3. Produkty Inspekcji

Kontrola jakości produktu w naszej firmie jest bezpośrednio związana ze sposobem jego wytwarzania, włączając kontrole zakupionych materiałów, kontrolę poszczególnych elementów w fazie produkcji oraz kontrole produktu finalnego. Kontrola materiałów odbywa się w przeciągu 24 godzin od czasu zakupu i zakończona jest sporządzaniem odpowiedniego raportu. Po spełnieniu określonych wymagań, materiały są składowane w magazynie, natomiast jeśli wymagań tych one nie spełniają, nie moga one stać się częścią produkcji.

Stosujemy metodę kontroli składu i analizę jakości zarówno półproduktów, jak i produktów końcowych. Stworzyliśmy także specjalne metody kontroli wlewów okrągłych, jakości wyciśnięć, monitorowania produktu na każdym etapie produkcji oraz jakości produktów końcowych. Stworzone przez nas kluczowe punkty kontrali na każdym etapie produkcji pozwalaja nam zagwarantować Państwu brak mozliwości jakichkolwiek zaniedbań.

Spośród wytwórców produktów aluminiowych w Chinach, Fenglu korzysta z najbardziej zaawansowanego sprzętu do kontroli jakości. W jego skład wchodzą spektometry bezpośredniego odczytu, maszyna testująca wytrzymałość do 100kN, maszyna do testowania roztworem solnym, testowania jakości oraz grubości lakieru, mikroskop metalurgiczny 50×-1500×, Q-SUN testowanie światłem ksenonowym, system testowania produktu Luomi, defektoskopy ultradźwiękowe, aparatura testowa Vicat, służąca do wykrywania punktów miękkich oraz ugięć spowodowanych ciepłem, instrumenty eksperymentalne Baerhuoke, instrumenty pomiaru koloru, itp.