1. Strona główna
  2. Technologia
    1. System produkcjiFenglu jest wiodącym chińskim producentem produktów aluminiowych, posiadającym fabryki wyposażone w zaawansowany sprzęt produkcyjny oraz stosującym nowoczesne systemy produkcji.Oferujemy szeroką gamę produktów aluminiowych, zintegrowanych z zaawansowanym systemem BiR, produkcji oraz marketingiem.
    1. WyposażenieFenglu posiada ponad 100 zaawansowanych linii produkcyjnych, sprowadzonych z Japonii oraz Tajwanu, o nośności od 550 do 10000 ton. Posiadamy także linie produkcyjne do malowania proszkowego oraz PVDF pochodzące z Wielkiej Brytanii i Francji, które są w stanie wytwarzać produkty do 12,5 m długości.
    1. Produkty InspekcjiKontrola jakości produktu w naszej firmie jest bezpośrednio związana ze sposobem jego wytwarzania, włączając kontrole zakupionych materiałów, kontrolę poszczególnych elementów w fazie produkcji oraz kontrole produktu finalnego. Kontrola materiałów odbywa się w przeciągu 24 godzin od czasu zakupu i zakończona jest sporządzaniem odpowiedniego raportu.
    1. Kontrola jakości"Jakość to życie przedsiębiorstwa" to nasza główna maksyma. Zbudowaliśmy od podstaw system zarządzania jakością, spełniając międzynarodowe standardy zarządznaia jakością oraz wiele ceftyfikatów jakości produktu, jak na przykład ISO9001:2000, ISO14001:2004, OHSAS18001:1999, norweski DNV, system jakości chińskiego przemysłu wojskowego, itp.